Bolest semennika

Príspevok v téme: Bolest semennika
mikek-j

Zdravim..
Nestretol sa uz niekto nahodou so situaciou, kedy ho zacal boliet semennik? Stava sa mi to ked som s priatelkou a vzrusenie trva dlhsie. Niekedy ma vsak vobec nic neboli aj napriek tomu, ze som s nou. Ked uz vsak bolest nastala, tak ak si vsak sadnem do urcitej polohy je bolest mensia, ked sa dotknem semennika tak vacsia. Niekedy prejde bolest aj do podbrusnej oblasti. Bolest po case prestane, ale aj tak by somo rad vedel, ci uz ma niekto taketo skusenosti? Este som nemal pohlavny styk...

Dakujem

semenikofil

No neboj to je v pohode. Ja som to mal tiez aj moj brat. Musis zacat sexualny zivot saby ti tie bolesti ustaly. ja to obcas mavam aj po roku a pol chodenia s frajerkou ale berem to ako normal. pokial si dlho nevyto... alebo dlho nesexujete tak sa stane, ze ta to zacne bolet, vtedy musis tzv. odventilovat vajecniky, pretoze sa ti strasne rychlo akoby plnia a tym vznika ta bolest. Ale nieje to nic na doktora. Ja som stym u urologa bol a povedal mi ze to je normalne ze aj on to mal :P

Svetovy mier semenikov!!! CAWA

Chester

Poviem Ti,ze aj ja som uz mal taku bolest a skusenost ako ty.Tiez ma vsetko bolelo a preslo to az do podbruska.A tiez,ked som bol s frajerkou...Ja som uz sex mal.