Smrdenie noh u ženy

kvaka

solvina sa este da kupit? mojmu bratovi lekarka predpisala nieco proti bakeriam, nazov nepamatam, ale nasypalo sa to do vody a malo to modru farbu. v tej si ich umyval a nohy prestali zapachat.odvtedy mal tiez pokoj.

tesorino

mojmu muzovi smrdeli strasne nohy, nedalo sa to vydrzat ale niekto mu poradil nech si umyva nohy solvinou a pomohlo to, uz nevie co je to smrdiet nohy.....fakt to pomaha ..ODPORUCAM VSETKYM.

RNG

Pach topanok a noh( teda nie len normalny pot) je sposobeny hnilobnymi a kvasnymi bakteriami. Tie treba vyhubit. Nestaci ich len absorbovat pudrami a prehlusit smrad navonanim.

luluk

mozes skusit zasyp (puder) na nohy napr. Sulfothion maju to v lekarni za nejakych 30,-. Nasypes si to do ponoziek samozrejme nie vela. Zabranuje to poteniu nôh a zapachu.

71gloria

Na vonkajšie použitie si možno z prasličky urobiť kúpeľ. Má dezinfekčný účinok a odstraňuje potenie nôh. Do kúpeľa si pripravíme 20 gramov drogy, ktoré sa prelejú asi štvrť litrom vriacej vody a necháme dvadsať minút lúhovať.
www.putnici.sk

andulka

Niekde v časopise som čítala, že na zápach nôh pomáha tzv. "Múdra huba" - Pythium Oligandrum. Je vhodná ako prípravok na nohy - zápach, potenie, plesne na pokožke a plesne pod nechtami na nohách. Myslím, že by ti ju objednali aj v lekárni. Tam ti povedka, ako sa to používa. Mňa tá krabička vyšla cca 500,-Sk.

RNG

Striedanie topanok je absolutne samozrejme, ved topanky navlhnu od noh a musia sa den-2 susit. Inac zhniju.
Ale na silne infekcie treba pouzit nieco silnejsie, nam pracovali niekolko kvapiek 5% oregana v alkohole vyborne.

kosa

duudik,
spreje ti len zvysia produkciju nezelanych latok, hoci na druhej strane znizia pach pre osoby necitlive ( citliva osoba co ma citlivy=zdravy pach) tak ti v momente povie ze sa potis,ci je nejaky problem.

kup si tolko parov obuvy aby si mohla striedat.
minimalne dva pary obuvy so toby potrebne bo inakse sa topanka nemat casu vyvetrat.
stredaj topanky dene ( okrem hygieny samo!).
ozvi sa jak to funguje.
dakuju.