Zinc for acne

peaty

RNG: Mna len zarazilo, ze ten zinc for acne je celkom lacny, lebo samotny zinok stoji viac, ale to je len pre dobro veci:) Takze k veci teraz. Predajne su len v Blave a Lucenci, tam nemam sancu sa dostat, takze pripada do uvahy posta-dobierkou, cize potreboval by som mailovy kontakt na teba, aby sme sa dohodli na mnozstve... A inak kolko sa plati za postovne?

RNG

Neviem kolko zinku a v akej forme(absorbcia zavisi od vazby) v tvojich tabletkach mas.
Podla mojich zdrojov informacii zinok sa vyborne vstrebava vo forme glycinatu, citratu a treonatu, tak sa snazim mat tieto formy v mojich doplnkovych obchodoch.
Zlozenie jednotlivych najdes kliknutim na ich cisla v cenniku.

luanaa

RNG ... ja beriem tabletky Ca+Mg+Zn 2 tbl denne ... aké množstvo Zn je v tabletkách Zinc for akne?? Obsahuje viac Zn ako keď ja si dam každy deň 2tbl mojej kombinácie?

peaty

RNG, mohol by si prosim ta tu stranku napisat sem? Lebo akosi sa mi posledne dni nezobrazuje tvoja reklama na tejto stranke a tak neviem tu stranku najst:( diky...

RNG

Pomahat to pomaha, o odstraneni sa neda vyjadrit, lebo to je komplikovana vec hormonov, spalenych tukov, nestravitelnych bielkovinnych zhlukov.
Z hladiska obmedzenia tvorby dehydrotestosteronu zinok pracuje, ale neodstrani ho cely.