antikoncepcne naplaste

ninnika

nanika: ja som zatial iba zacala mam ich 3den :)) ale v poho 1.den to bolo cudne ..taky pocit na ruke nalepeny ale po 4h som si zvykla a uz to ani necitim :)) najskor som si to nalepila na ruku(plece) aby som to mala pod dohladom a o tyzdne (ked si budem davat 2 naplast) to nalepim na chrbatik hore..bo ta naplsat je vidno :))ved uvidim ale zatial je to super..ani neviem ze ju mam a ani zle mi nebolo :))

ninnika

nanika: to ti vsetko doktor povie a v lekarni ti daju k tomu aj taky dllhhhyyy letak :)
Odliepat sa to nebude...aj ja som si myslela...ale vela bab mi uz povedalo ze ta naplast prezije aj dovolenku pri mori s 40C teplotami :))
A naplast sa zacina brat hned ked dostanes kramy(do 24h) si ju nalepis a beries 3tyzdne(kazdý týžden novu) a po 3týždnoch mas 7dni pauzu na karmy a po 7dnoch das zase novu..to je vsetko na letaku :) neboj :))

ninnika

Ja akurat zacinam brat naplast...všetci si ju chvália
1. tablety maju 98-99% ochrany a naplast na 99% a viac

2. náplasť ti nenici zaludok a pecen minimalne(oproti tabletkam)

3. ked mas tabletky(ako antiku) a das si inu tabletku(napr.proti bolesti) ucinost antiky sa prerusi a mozes otehotniet.Ale naplast ide hned do krvi a mozes brat aj ine tabletky a nic sa nestane:)

4.ked si zabudnes dat tabletku tam mas uz iba 12h ochrany a ak zabudnes naplast mas 2dni ochrany

5. je mensia pravdepodobnost ze z náplaste ti bude zle

6.naplast menis iba 1x do týždna a tabletku kazdý den

Kazdí si ju chváli..sice stoji na 3mesiace 1300sk ale urcite je to zdravsie a výhodnejšie :)) Potom daj vediet ci si spokojna :)) ppapa