Bolest v pravom boku

Príspevok v téme: Bolest v pravom boku
zuzik

prosim o radu..som v zahranici...takze ist k lekarovi je dost draha zalezitost a vzhladom k tomu ze o 10dni idem domov,tak prosim o radu tu...takze moj problem...boli ma v pravom boku vo vnutri...neviem ci je to vajecnik(nikdy som s tym nemala problem)alebo slepak...alebo ma trapi este jedna vec..mohla by som byt tehotna?beriem antikoncepciu ale mam taky zvlastny pocit poslednych par dni...ako sa prejavuje tehotenstvo...myslim nielen zvracanim...ale ostatne priznaky..prosim poradte mi

krimka

Ahoj mam strasne bolesti' book v pravom boku mam pravidelne menstrulaciu ale velmi malo krvacam mam25 rokov a mam Mandela no nemame este dieta prosim o radu dakujem.

femka

takze prava strana ked bolieva zalezi v akej vyske pod rebrom az ku pasu to je zlcnik a nizsie to je slepak a este nizsie moze byt vajecnik ale aj mocovy mechur...rozhodne by som zacala zlcnikovym cajom ten je dobry na lepsie vylucovanie zlce a ma aj protizapalove ucinky takze je dobry vlastne na kazdy zapal cize aj slepak a aj nizsie ...a rozhodne jedna salka nestaci

slavkadidka

Dobry den,

prosim o radu. Bola som tehotna a zistili mi na sone ze mam mrtvy plod. Takze mi robili kyretáz. Ked nieco zjem tak ma zacne boliet podbrusko v pravom boku, doslova ma to pali. Mala som s tým problemy este pred tým ako som otehotnela. Moja obvodna lekarka stale tvrdi ze je to hormonalna porucha, lebo mam problemy s menstruáciou dost dlho. Mam uz za sebou 4 kyretáze koli ustavnemu krvácaniu. Mavam ju az 40 dni. Poradte dakujem Slavka

zuzik

dakujem za rady baby,tak skusim poskakat..lenze to je taka zvlastna bolest a vacsinou ma to zacne vecer a potom to prejde do praveho boku ale smerom do chrbta...moze to byt aj z toho,ze mam problem so stolicou?nemam ju pravidelnu odkedy som na cypre

kkkkkkkkkkk

Zvracanie je tiež príznakom zapáleného slepého čreva - treba sa dať vyšetriť, lebo ak je to črevo, tak ti môže narobiť galibu ak praskne.

lakurka

noo..tak ak ti meskaju kramy, prejavuje sa zavratmi, bolestami hlavy, zvracanim, bolest v podbrusku, naladovost a vela vela papas cudnych jedal, mas rozne chute...skus si nahmatat kde ta to presne boli..ak je to slepak, tak ked skusit poskakat na pravej nohe a boli ta to tam, tak je zapaleny...skus ist co najskor k lekarovi... mozno si aj iba prechladnuta...drz sa!