Ak by ste mali chvilu casu

Príspevok v téme: Ak by ste mali chvilu casu
terr

Zdravym vsetkych.
Inak by som s tym neotravoval, lebo viem ze takych tem je tu uz zalozenych vela, ale neviem ci to mam len vsugerovane z neustaleho prezerania sa v zrkadle alebo mam naozaj velky zadok oproti ostatnym "velkostiam" tela. Nohy a brucho sa mi zdaju celkom OK ale ten zadok...ak by ste mali chvilu cas nemohli by ste si zmerat obvod pasu, zadku a stehna? + telesna vyska a vaha..aby som mohol porovnat. naozaj by ma to potesilo. najprv som si myslel ze to zistim z tabuliek z internetu ale kazda tvrdi nieco ine a aj na boxerkach mam velkosti od M az po XL a vsetky su uplne rovnako velke takze teraz vobec neviem. vopred dakujem

terr

no hej nad behanim som premyslal takze ak odporuca tak zacnem a + mam doma stacionar takze ked bude vonku zle tak si mozem niaku hodinku odbicyklovat aj doma. tak vam obom dakujem a pekny vecer :-)

Certik

moj frajer je kopa svalov, ma len 6 percent tuku! :-D. on je velky sportovec, si to pravidelne mera. takze myslim, ze cvicenie ti pomoze, a odporuca ti aj behanie, :-D

terr

vyska 180 vaha 67 boky 95 brucho 79 nestiahnute stehno 55 o bicepse radsej nic lebo budem mat dalsie pochybnosti :-D hrudnik 95...no takze ten zadok budem mat asi predsa len vacsi od priemeru ked to dam to pomeru s jeho vyskou a vahou tak 5cm a 20kil je velky rozdiel si myslim...no co budem viac cvicit a ak to nepomoze tak sa zmierime. diky za cas :-D

Certik

moj frajer filaga meria 190cm, vazi 87kg, obvod brucha ma 83cm, hrud 103cm, boky 100cm, stehno 56cm, biceps 42cm. som si ho koli tebe teraz zmerala :-D. podla neho sa mozes prirovnat, on je velky fesi :-D