CO A AKO S PRVYM TAMPONOM??

leila13

Je dobré, ak použiješ najprv tampón mini a postupne môžeš prejsť aj na normal. Hlavne sa pri tom úplne uvoľni! Horšie pôjde von ako dnu, ale ak sa uvoľníš a poriadne rozkročíš... /najlepšie bude, ak budeš pri tom čupieť/. Vtedy sa zavádza aj vyberá najľahšie.
Zvládneš to! :)

to vazne?

TO FAKT POTVRDI LEN DR??A AKO MU TO MAM VYSVETLIT KED TO NAOZAJ JE TAK??ZE SOM NEMALA POHLAVNY STIK ALE BLANU NEMAM??ZE SOM O NU PRISLA S TAPONOM??T JE HRUZA...BOZE..SOM TAKA NESTASTNAAAA...

poraditez/??

PROSIM PORADITE MI CI SOM SI MOHLA S TAMPONOM PRETRHNUT BLANU???BO KED MA PRIJAEL PRSTOVAL POVEDAL MI ZE SOM UZ BLANU NEMALA....PROSTE JU NECITIL...A AJ MA TO ZABOLELO KED SOM SI HO ZAVADZALA....TAK TERAZ EVIEM A SOM STRASNE NESTASTNAAA... :,( PORADDTE PROSIM. :,(

veronika7895

pri tamponoch je vzdy papierik a ten si treba precitat mas tam aj nakreslene ako si hoo mas zaviest a na nic myslis ked nemas menzes?? a prosim ta naco to sa nesmie.

tifanny

Presne tak, dobre je zavedeny vtedy, ked ho necitis, ziadny tlak ani ine neprijemne pocity. Bud uvolnena, nezavadzaj si ho tam nasilu, ak nejde, radsej chvilu pockaj, predychaj sa, ukludni, uvolni a skus znovu. Zle, v zmysle, ze by si si mohla nejako ublizit, sa zaviest prakticky neda, je to skor o tom, ze moze pretiect ak nie je zavedeny dostatocne hlboko, ale to by si citila, zaved ho tak daleko, pokial az ide. Neboj, nie je to nic zlozite, cvik ziskat pomerne rychlo, riad sa presne podla pokynov na pribalovom letaku a bude to v pohode. Ja pouzivam uz cca 15 rokov o.b.tampony (od svojich 15-tich), bola som este panna a som s nimi maximalne spokojna...

deedee

no cez prsty by si otehotnieť nemala....sprav si test. zavedenie tamponu-skús použiť tie polohy, ktoré máš znázornené na príbalovom letáčiku. Dobre ho budete mať zavedený vtedy, ak ho vobec nebudete cítiť. Ak ste ešte panny, môže to byť problém...Aj ked sa vám bude zdať, že ho máte nakrivo, pokial to neboli a necítite ho. je to v poriadku. enviem o tom, že by mohol menzes meškať z tamponov. hlavne si prečítajte o TTS

qiu

ivka kvôli tomu že si používala tampóny určite nemeškajú a ak je možnosť že si tehotná tak si sprav test a budeš vedieť na čom si...

iva1234

ahojteee....pjosiim pomozte mi....mala som minule prvy krat tampon cele kramy a mala som dostat uz vcera a stale nic:-(a bojim sa bo ma kamos preprstoval sobotu a bojim sa ze mal na prstoch spermie...a bojim ze si som nahodou neostala tehotnaa...alebo mozu mi meskat kramy aj koli tomu ze som pouzivala prvy krat tampony???pjosiiiiim poratte:-(bo sa bojim a lekarovi nechcem ist:(