Bolesti hlavy

jancula

problem moze byt aj v znizenom prietoku lymfy, ktora ma odvadzat toxiny z tela.. takze treba dobry vankus, aby sa uzliny v krcnej oblasti neupchavali stuhnutym svalstvom.. pripadna lymfodranez, pohyb, masaz, nemastna strava.. mne tiez nepomahali uz ani tabletky a citila som sa pri bolesti ako nafetovana.. mozog je velmi citlivy na pritomnost toxinov.. treba ich dat von..

soffa

kamoska tiez trpela bolestami hlavy a bola na crevnej sprche.pocas 1 hodiny vam vyplachnu creva a bolesti su fuc.vsetko so vsetkym suvisi

jakatu

ahojte..

mam tiez caste bolesti hlavy.. najskor som si myslela, ze je to od oci, potom som vsak začala pravidelne nosit okuliare a zistila osm, ze od oci to nie je... tak som isla k neurologicke, potom na magneticku rezonanciu... nic mi nezistili, vsetko je ok, takze vraj moje bolesti hlavy vraj zrejme vznikaju od krčnej chrbtice (som kancelarske krysa, takze to je zrejme pravda)... takze tolko.. chce to precvičovanie, pohyb, dobry vankus... co mne vsetko zrejme chyba, preto bolesti stale mavam....

tina221 - vies priblizit "postup" detoxikacie tela? skusila by som to...

dakujem krasne..

tina221

Ahojte,aj ja som často trpela bolesťami hlavy, neskôr prišli aj migrény. Najhoršie to bolo v práci. Potom som absolvovala detoxikaciu tela, a bolesti zmizli. Aloe vera a čaj užívam ešte aj dnes, cítim sa vynikajúco, nebývam unavená a som rada, že moje problémy prestali.

tiginaki1

vdaka vsetkym za rady,takze jedine co zostava mojmu priatelovi,je pekne krasne nacupitat k lekarovi :)
... inak priatel uz bol pred par rokmi tiez na CT vysetreni kvoli tym bolestiam hlavy,ale nastastie mu nic nenasli

allex

Zabudla som napísať , že moje bolesti sú v spánkovej časti a nad čelom , ako keby mi niečo silno tlačilo na hlavu ...

allex

Ahoj... ja podobnými bolesťami trpím už niekoľko mesiacov ... bola som u lekárky / obvodnej / dala mi "že pre istotu lieky na migrénu " ale tie mi vôbec nepomáhali.. poslala ma neurologičke : urobila mi vyšetrenie, poslala na CT a nič... v hlave mám všetko v poriadku.:-))) ( občas o tom pochybujem :-D )..podľa nej moje bolesti pramenia z prepracovanosti, stresu a nedostatku odpočinku... ale aby sa nepovedalo, dala mi tiež lieky ... volajú sa AULIN / alebo tak nejako / a sú jediné, ktoré na moju bolesť zaberajú...
Na tvojom mieste by som navštívila lekára, aby si vedela na čom si ...

bodynka

mne pomoze uz iba ibalgin 600 vka. Ale take caste ako tu pisete neni normalne. Treba ist k lekarovy a vylucit nador

pharmist

Na trhu je novinka vo vyzivovych doplnkoch, vola sa flavomigran, uziva sa pri zacinajucich bolestiach hlavy. Alebo potom skusit triptany na lekarsky predpis... bolesti hlavy su velmi individualne, treba si odsledovat co ich spusta a vyhybat sa tomu.