Hrčka v prsniku u deti

rita

dobry den! Mam 3,5 mesacnu dceru, ktorej som nahmatala hrcku pod bradavkou. Je plne kojena od narodenia a boli sme tiez teraz chori. Pri vzsokych teplotach som bola nutena uzit dvakrat paralen. mala sa nenakazila, ale objavila som bezprostredne po mojej chorobe tu hrcku. Prosim o odborny nazor, alebo nazor tych, ktori maju s tym skusenosti u takych malickych deticiek. Dakujem

adaka

aj dcera ked mala 7 mala hrcku, utekali sme k lekarke a ta nas poslala det.gynekologicke. Je to normalne to uz rastu prsia. Chvili to boli potom to zas prestane.Ale tiez som bola vystrasena

mira

ja mam s 14 rocnym synom to iste, hrcka v lavej bradavke, ze vraj je to uplne normalne, pubertalne a ma to vela deti, ze casto to byva v lavej bradavke:)netreba sa s tym vobec trapit

meli

Dík za každý príspevok priebežne ich sledujem.Reagujem na ten jod asi bude problem tam lebo malej pred nedavnom zistily aj cystu pri štítnej žlaze takže skusim doplniť jod.

valery

netreba nikam ist, ja som to tiez mala asi v 10 bola som s tym za obvodnou ta ma poslala za gyndou a ta povedala ze je to presne tak ako tinusska pise a ze ked ma to velmi velmi boli tak mi da mast. ale ze by sa nic nestalo keby ze by som s tym nic nerobila, ze je nulova sanca aby to bolo u deti nieco vazne.