Hrčka v prsniku u deti

Andrijka

Ja mam hrcku v priemere 2cm . Hrcku mam v obidvoch prsnikoch. Jeden prsnik mam väčší ako druhý a v tom menšom mam aj menšiu hrcku a v tom druhom som strasne nespokojna(tie hrcky su bolave)pomozte mi prosim dakujem.....:-(

knaja

Dievcata, nebojte sa, aj ja som to mala ak dieta, aj moja dcera, aj lekarka to videla -endokrinologicka, dnes je dcera sama mamou. To nie je ziadna choroba, tiez som sa velmi bala. Uz mam skoro 50 r., chodievam na kontroly a nic mi nenesli doteraz. To budu mliecne zlazy ci nejake hormony. Nebojte sa, ak je to len taka hrcka ako nejaka 2 € minca. Len pozor na udretie, ten octanovy obklad kludne, nic to neposkodi. Hlavne klud a nebojte sa, dospievate postupne.

Mimaaaaaaa

Ahojte mna v deviatich rokoch bolel prsnik ale bezaoberala som sa tym tak to prestalo boliet. Teraz mam 12 a mam pod obidvoma bradavkami hrcky priblizne vo velkosti 5 centovky. Boji sa ze je to rakovina a bojim sa to povedat rodicom
M.este namam . Zacala som si to natierat octanovou mastou no bolest ustupila ale nejako nemiznu nemam to ani zacervenane pomozte mi prosim.

Mima84

Kamaratkina dcera, ked mala rok a pol, jej tiez lekarka nasla hrcku na prsniku. Vraj sa jej dostava privela hormonov do tela, v strave. Jedla prilis casto maso. No a v mase je kopec hormonov, najma v kuracom. Detsky organizmus to nestravi len tak. Preco asi dievcata ovela skor dospievaju, ako kedysi?

nelaaaaaaaaa

ja som si nasla priblizne v 10 tich rokoch hrcku v prsniku a povedala som to najlepsej kamaratke a ona povedala ze to ma tiez ale potom sme sa tym prestaly zaoberat a asi zmizla alebo co. Teraz ked mam 13 som si ju tam nasla mala som ju v jednom vecsu a v druhom mensiu. teraz su obzdve rovnake. castosi ich meriam a su ako sirka mojho nosa. Nezvecsuju sa . je to dobre alebo zle? Som na tom zle stale sa bojim ze zomriem ale kamoska ta co to mala aj pred tym to tam ma tiez a rozprava me sa o tom .Obydve sa to hambime povedat rodicom prosim poradte mi ci je to nador rakvina alebo len nejaka hrca. Mam to pod bradavkou. M. este nemam. co mama robit : :-(

lalaxx2

Dobry den v juny budem mat 12 a nahmatala som si hrcku na pravom prsniku, ked nahmatam lavy prsnik je uplne mäkky a na tom pravom mam zhora taku hrcku, ked sa toho dotknem tak iba vtedy ma to boli tak neviem co mam robit dajte nieaku radu. Dakujem

vitavi

V prsiach sa vám tvoria ložiská prebytočného tuku, ktoré sa môžu zapáliť, ak sa do prostredia dostane cukor. vtedy sú ložiská citlivé.

Predídete im len tak, ak vylúčite mliečne výrobky a mlieko a sladkosti. A všetky potraviny s približne takým istým účinkom / živočíšne a stužené tuky,okrem rybacieho, aromatické látky, tropické ovocie, keksy, zákusky, prebytky bielkovín, .../

ALINEFKA

já som mala 12 keď som si nahmatala nebolestivu hrčku a v masírovala som si ju a zmizla :) no teraz mám bolestivú a aj bz som si ju rozmasírovala len bolí to už len keď po prsníku trošku prejdem :((

Natinka

A teraz jedna rada pre všetkých.
Skúste si tú hrčku rozmasírovať. To som našla na internate a pomohlo mi to. Hrčka sa zmenšila a tak som si to robila každý deň až hrčka úplne zmizla.

ZA POKUS TO STOJÍ!!!