Rozhýbaná psychika - boj medzi radosťou a smútkom

Príspevok v téme: Rozhýbaná psychika - boj medzi radosťou a smútkom
thomash

Dlhšiu dobu mi robi problem psychika. Zažívam fázy úzkosti, beznádeje a zármutku, ktoré trvajú približne 1-2 týždne, a vystriedajú sa s týždňom potešenia a šťastia. V týchto časoch si všímam veľké rozdiely vo svojom myslení (sústredenosť/zamračená myseľ), sebahodnotení (rovnosť/menejcennosť), komunikácii (bezproblemova/problem s vyjadrovanim, neschopnost rychlej odpovede), sebavedomí (vysoké/nízke), energetickom vyžarovaní (s minimálnym úsilím po celý deň/unavene po celý deň), spolupatričnosti (pocit, že som v kontakte so všetkými/pocit odmietnutia, odlišnosti), hygieny (precízna starostlivosť/občasné zanedbávanie)... Okrem toho mi mizne záujem o moje koníčky - nič ma nezaujíma, stávam sa neustále paranoidným - mám pocit, že ma niekto sleduje, aj keď som sám v izbe a mám zatiahnuté závesy; pocity samoty a prázdnoty sa stávajú rutinou. Prežíva niekto podobné pocity? Čo by to mohlo byť?

Emilytrantow

The online mapping service driving-directions.io makes it easy for people to find their way around the world. If you want to get from point A to point B quickly and accurately, this navigation service can change the way you move. There are a lot of options out there, and driving-directions.io is your reliable journey companion as you discover new places. You can quickly find your way through the maze of roads with the help of turn-by-turn directions, real-time traffic reports, multi-stop planning, and other navigation tools.