Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

menstruacia ALEBO .... ?????????

Príspevok v téme: menstruacia ALEBO .... ?????????
vaneska

Ahojte :) mam taky problemik...menstruaciu normalne mam dostat o tyzden...beriem krem DALACIN(tam dole) a byva mi obcas divne od zaludka, domnievam sa ze z toho kremu, kedze je tam napisane ze sa to moze vyskytnut. Dneska ma priatel robil rukou a ked ju vytiahol tak bola krvava. Teraz neviem, ci menstruacia prisla skorej (lebo aj ta predtym prisla o tri dni skorej a uz som sa aj vyhadzala tak ako zvyknem pred ocakavanou menstruaciou, alebo lebo beriem ten krem a ked uz mi z neho bolo zle, tak ci to nemoze mat vpliv aj na to) alebo ma mohol priatel nejako poranit (nie sme v tomto ziadni zaciatocnici). Ta krv co ide (teraz uz slabsie) je taka bleda cervena (mozno zmiesana s tym kremom) a vobec nemam nejake divne pocity tak ako ked mam menstruaciu vacsinou mam bolesti. Kto sa vyzna prosim poradte, ci je to tym poranenim, alebo tym liekom kremom, alebo to naozaj mohlo prist len tak skorej. Daaaakujem :)

hoska

NEMAS ZAC...aj nabuduce...staci napisat...dobru nocku...aj priatelovi..nech vam zdravicko sluzi a nech mate vela stasticka a lasocky.

vaneska

jasne to viem. zacinam mat pocit ze to skor bude ta menstruacia, ale ved uvidime uvidime. ja uz som u tej gyndy tak casto ze ju to snad ani neprekvapi keby som prisla zase :D ... ok, este raz dakujem a dobru nocku :)

hoska

nemas zac...ak to nebude zajtra slabsie a ak sa ti to nebude pacit chod sa poradit k doktorovi ...s takymi vecami urcite nie je sranda

vaneska

praveze nie silno... tak neviem, ako by som mala kramy. je to prerusovane. lenze ta krv je taka bleda, tak si myslim ze je to tym kremom lebo on je biely a nosim vlozky ked ho beriem lebo pocas dna vyteka trosku. tak neviem ci je to tym ze je to zmiesane alebo cim. asi uvidim zajtra rano co to spravi...

hoska

mne to prechadza aj same...neviem v akom mnozstve krvacas...ak sa ti to zhorsi, zacne tiect viac krv chod navstivit doktora...ved predsa nie si ja takze tak...a asi by som pockala kym to prestane tiect a potom dobrat...nemalo by to asi ziadny efekt

vaneska

jej dakujem za odpoved , lebo stale premyslam co by to mohlo byt... a ak poranenie, tak sa to same zahoji a prejde, alebo by bolo vhodne navstivit gyndu ? a neviem co s tym kremom, este mam dve davky. Asi pockam kym prestane krvacanie a potom doberiem.

hoska

ja by som povedala ze by to mohlo byt poranenie...pretoze aj mne sa take stava a drzi ma to aj 2 dni.ide zo mna normalna cista krv.