valentin pre priateľku

Príspevok v téme: valentin pre priateľku
Emilius

ahojte.. mam svoju prvu priatelku (mam 18)..sme spolu 5 mesiacov (viem je to malo).. no a ide valentin a ja chcem aby bolo všetko pekne a dokonale..myslite že by bolo pekne ak by som ju zobral na pobyt napriklad sem www.hotelzochovachata.sk nejaky wellness a masaže.. zda sa mi to lepšie ako jej kupiť kvety a čokoladu.. alebo je to podla vas prehnane vzhladom na moj vek a čas čo sme spolu?
a ak niekto bol na pobyte v zochovej alebo tak na jeden deň..jake ste malu skusenosti?

matitima

ja som v živote valentín neoslavovala, celkovo nemám veľmi pochopenie pre takéto marketingové sviatky :D takto to ja volám a je na tom dosť pravdy podľa mňa :D

rehacka

den osamelych poznam :D akurat, ze ja ho mavam castejsie ako raz za rok :D ale ten den si uzivam, idem sama so sebou na rande, na kavicku, vezmem si dobru knihu a idealny den je na svete :D

alenuskaaa

Je síce už po Valentíne, tak verím že ste ho strávili pekne a neoslavujete dnes deň osamelých :D Každopádne je veľmi pekné že po piatich mesiacoch vzťahu chcete vziať priateľku na niečo takéto. Myslím si že to váš vzťah len utuží a ona sa do vás zaľúbi ešte viac. Držím palce!

vierocka66

tiež si myslím, že je to fajn darček a nezáleží na tom, ako dlho ste spolu :) ak máte teda povolené od rodičov stráviť spolu noc :D

berca

Podla mna je uplne jedno, kam ju vezmes :) Bude rada za akykolvek pobyt. A podla mna je to fajn darcek, polroka nie je tyzden ani dva.