Zmiešané pocity z bývalého

Príspevok v téme: Zmiešané pocity z bývalého
Lea6739

Dobrý večer, zverujem sa Vám s mojim problémom. Bola by som rada, keby ste mi napísali vaše názory.
Som mesiac po rozchode, vo vzťahu som bola vyše roka. Pred týždňom sme sa s bývalým pohádali dosť cez spraví, žiadal ma aby som mu už viac nepísala. Zablokovala som ho, a po týždni sa mi ozval, že či sme skončili takto ignoráciou. Dôvod prečo mi písal bol ževraj, až taká zla som na neho nebola vždy ale že mu ten blok zostal v hlave, a že ako sa vlastne cítim, keď ho už neriešim. Totižto ho zabolel ten blok. Že by mi to on nespravil.Chcel vedieť čo je so mnou, keď som sa neozyvala. Ja som bola odmeraná. Totižto väčšinu vzťahu, nevyzeralo tak ako by malo, jeho chovanie bolo mimo. Pre inú ženu, teda jeho kamarátku. Napísala som že teda či chce stretko alebo o čo mu ide, on že nehovorí nie, ale je ešte priskoro. A že sa nemal asi tak skoro ozývať. Ja som sa mu vypísala z pocitov, že to stále nie je ono a boli to, ale bude lepšie keď budem riešiť iných mužov, ajkeď ma to stále ťahá k nemu. On na to odpovedal, žiarlivo. Že hej, kľudne. Že on nie je typ, čo by sa chcel vracať, že chcel len kontakt so mnou aby zostal. To mi už prišlo sebecké od neho, pretože som myslela, že aspoň prepáč mi napíše, keď už nič. A už s ním nebola reč, no ani deň dozadu, keď som sa pýtala čo mu na mne chýba, keď sa ozýva. Nechce to už rozoberať. Zablokoval ma na jednej soc. sieti ale na druhej je so mnou v kontakte. Nedokáže zmazať moje číslo. Ale zas viem, že je isto o neho postarané a obletuje ho ta kamarátka teraz. Ešte som mu posledné napísala či sa chce o tom este pobaviť vonku alebo to budeme mať už uzavrene. Neviem čo ďalej. Čo by ste poradili? Ďakujem vám za všetko.

Zaran

Čo ďalej? Nič. Ak tebe pomôže pohnúť sa ďalej to , že ho budeš mať všade bloknuteho ( a možno aj to , že píšete, ťa brzdí aby si sa porozhliadla ďalej) , blokni ho a nechaj tak. Nemáš mu čo vysvetľovať.