GrandOptical - Akcia podľa veku

93Lyda

Ja mám tiež od nich okuliare ale z tých bežných akcií. A tie mávajú skoro stále. Väčšinou sa mi podarí vychytať buď sklá o 40% lacnejšie alebo aj rámiky. Ja mám aj tak najradšej také tie obyčajné, nosím ich viacmenej doma a pri šoférovaní.

Marla

Tak Zusanka ono keď máš prehľlad koľko čo stojí pred zľavou tak sa to dá. Ja som zatiaľ mala štastia a nakúpila u nich za fajn ceny.

Ailis

Myslím, že v GrandOpticale majú dobré akcie. Čo som tam ja kupovala tak sa nákup oplatil ale vždy som si robila zálusk na nejaké okuliare a čakala som na akciu, takže som vedela že tá cena bola nižšia. Ale v tejto podľa veku som ešte nekupovala.

Zusanka

Neviem, ja týmto akciám čo všade všetci dávajú nejak neverím. Mám pocit, že pred tým ako akcia začne tak tie ceny navyšujú. Ale no česť výnimkám.

Miles

Moji rodičia si boli v grandopticale kupovať rámiky v tej akcii, ale to bolo minulý rok. A keďže majú po 60 tak to bolo výhodné. Myslím že keď má niekto 20 alebo 30 rokov tak výhodnejšie je kúpiť okuliare keď je akcia na celé komplet, čo mi príde že mávajú tiež dosť často.

Helina

Veď jasné ono sa v tých zľavách čo bývajú po obchodoch väčšinou dá niečo vybrať. Teda aspoň u mňa to tak je.

SoncaDomca

Ďakujem, dobre vedieť. Momentále tá akcia nie je ale bola som u nás v BA na pobočke a akurát boli zľavy na dosť rámikov a aj sklá takže som nakúpila.

DianaLi

Tiež mám odtiaľ okluliare, síce som kupovala v nejakej inej akcii ale oplatilo sa. Ono ich mávajú tie zľavy čo som videla často, takže sem tam pozri na stránku a uvidíš čo práve prebieha.