Samota mi ubližuje

Príspevok v téme: Samota mi ubližuje
Paedra41

Dobrý deň.
Ani neviem kde začať. Nikdy som nemala ozajstný vzťah a to si myslím, že nie som ani hlúpa ani škaredá žena. Som vysoká brunetka priemernej postavy, mám 32 rokov. Skúsila som zoznamky avšak neúspešne. Všetci chceli len to jedno a to ma nezaujímalo. Dlhodobo mám problém aj stým, že sa neviem zamilovať. Kedysi to bolo pre mňa jednoduché, ale teraz? Je to veľmi náročné... cítim sa deprimovaná a neviem či mám ostať navždy sama alebo o čo ide... skúsila som sa už aj venovať iným veciam, nemyslieť len na toto, ale akosi to za tie roky, tá láska proste neprišla... chodím aj dosť do spoločnosti, či už na výlety, na wellnessy, cestujem, aj do barov raz za čas a nikdy to nemalo výsledky... samozrejme nechodím tam za účelom niekoho zbaliť, ale zabaviť sa s priateľmi, avšak tiež to bola šanca možno niekoho nového spoznať, ale nikdy nič moc.... poraďte ako ďalej... cítim sa sama. Napriek mojej samote mám však veľa koníčkov a baví ma aj práca, a tomu sa aj venujem, no nejde mi nepriznať si sama pred sebou, že niekedy to nestačí a potrebujem, aby ma niekto objal a pohladkal.

ahjajjaj

nemyslím si, že na vzťah je potrebná zamilovanosť. Ak máš niekoho rada a je Ti sympatický, nemusíš byť zaľúbená na perspektívny vzťah a založenie rodiny. Pragmatický prístup zrelej ženy býva často lepší.