Hrčka na penise

Príspevok v téme: Hrčka na penise
Simon333

Ahojte

Chcel by som sa uz dlhsie opytat asi v 12-tich rokoch som si to prvykrat vsimol, taku malu podkoznu hrcku nieco co ked prstami stlacim nejde vytlacit je to v tej predkozke ako keby zvnutra niekde v strede ani ked si ho pretiahnem tak z tej vnutornej strany to nieje ine ako z vonkajsej, rozmyslal som aj ci by som to sam nevedel skalpelom narezat a vybrat aj ked medzi prstami to stlacam tak ako keby citim, ze tam nieco plava vobec neviem co to je ale je to divne a stale si to tam citim a nieje to prijemne hlavne pri erekcii, nechcem to moc riesit s lekarom tak poprosim poradit, a druhy problem je nejaka priesvitna tekutina ktora mi vyteka z penisu aj teraz pri tych fotkach co som rychlo fotil to zacalo, prosim je to nejaka choroba alebo co? Dakujem za vsetky rady len najlepsie keby nemusim s tym nikde ist.

Ernesto_1912

Určite sa jedna od pres ejakulačnu tekutinu,.. noo keď maš záujem vysvetlím ti všetko podrobnejšie aj poriešime tu hrčku, vieš mi dať na seba nejaky kontakt? Snap alebo gmail lepšie? Tam už prehodíme ine kontakty, Určite napíš... rád ti v tom pomôžem len tu to moc preberať nechcem

Ernesto_1912

Simon333, maš nejaký kontakt na seba? Gmail alebo ig, snap? Som ochotný ti to všetko vysvetliť.. a nemáš sa čoho báť.. mimochodom mam 19rokov

Ernesto_1912

Mal som to tiež,.. noo pokiaľ ste nemali pohlavný styk, tak to neni nič vážne,.. jedna sa len jednať o zápalenu žliazku - upcha sa mazom ktorý vylučuje, pretože nemalo to kde odtekať.. a do par dni to malo by pomaly miznúť...