Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

Bruti89

Ahojte.

Poznam jeden skvelý produkt na erekciu a celkovo na prekrvenie.

Kvoli reklame mi prosím píšte mail na:

gabriel.plavec@gmail.com

slavo.l

odporucam menej stresu-prehodnot svoj zivot, aspon mierne cvicenie 1 - 2 krat denne dostat tep na 100 uderov za minutu, uprav stravu a mozes to este podporit nejakymi afrodiziakalnymi (prirodnymi) produktami na nete je ich dost napr. www.vigrx.sk , VigRX.sk

ignac

caute.. no ja mam tiez 17 rokov a tiez mam problem sa pri babe uvolnit, aby sa mi postavil.. viem ze to mam hlavne psychicke.. a pohlavny styk som este nemal, babu som maximalne prstoval, dovolila by mi ist aj dalej, ale ja som to nejak zahral do outu, pretoze mi nestal.. Ach.. co mam robit, aby sa mi postavil?

Jano2

Prosim Vas mam 17 rokov a poruchy erekcie zacali ked som si nasiel holku a bojim sa sexu ze ju nespravim dobre

Da sa tento blok nejako zastavit ?
A moze to mat suvis aj s nachaldnutou mocovu sustavou ?

Dakujem za opovede

karioll

hlupacik
lebo nema nekonecne zasoby semena
matooo
kedze nemas problem s masturbaciou,bude to psychickeho razu a nie organickeho.chod k urologovi,su to velmi lahko riesitelne veci

hlupacik

Mam len jednu otazku,na ktoru by som rada vedela odpoved... Moj priatel pri pohlavnom styku vydrzi len asi minutku... ked dame druhe kolo,vydrzi o nieco dlsie,ale ked dame tretie kolo,tak vydrzi aj hodinu... preco je to tak??

anonym777

yohinbim je skoda penazi keby si vyskusal stary dobry boom stoji aj ked nechces alebo entran 2 tablety hodinu pred stykom ak nemas vysoky tlak hmm