Chce po mne anál- ale naopak.

Príspevok v téme: Chce po mne anál- ale naopak.
chilli22

Ahojte baby. Stretli ste sa už s tým, že na vás chlap vyrukoval doslova s túžbou, že chce aby ste mu to spravili pripínacím penisom? Sme spolu len cca pol roka a sex je za mňa perfektný (ale tak to je asi vždy v začiatkoch). Lenže pred cca týždňom začal s dosť zvláštnymi otázkami, že či by som nechcela skúsiť niečo nové, byť jeho pani a poriadne ho vy***** velkým pripínakom. Viem, znie to možno smiešne alebo nechutne :D, no ja sa nemám reálne v mojom okruhu koho spýtať na názor/skúsenosť. Vždy som bola hlavne ja ta submisívna. Nehovorím, som rada keď si niekedy vymeníme role a som tá drsnejšia ja, chlapa vediem a prikazujem mu. No aby som chlapovi strkala niečo do zadku :D , s tým som sa teda ešte nestretla. Nikdy to po mne žiadny nechcel. Celkom ma to zaskočilo. Prepadla ma myšlienka, že či nie je náhodou len bi/gay a skrýva to. Navonok/ku mne/v spoločnosti celkovo je on tá dominantná osobnosť, nedá si absolútne nič povedať, musí mať vždy posledné slovo, pravdu a je to taký až extrémny tvrďas. Preto mi to nejde do hlavy, že v posteli chce byť zrazu on to “chudiatko” . Fakt je to taký ten typ muža, o ktorom by si každá povedala, že je to taký ten typický alfasamec. A mňa to reálne priťahuje, keď mi dá pocítiť, že on je ten šéf. Ja som si úprimne doteraz myslela, že jemu sa páči byť v posteli tak dominantný, ako je aj navonok. Taký, ktorý mi dá v posteli facku, škrtí ma a pod. No asi som sa mýlila. (Možno to so mnou tak robil len preto, lebo videl že ma to rajcuje). Ja som akože za každú “srandu” a experimenty, no neviem čo si o tomto konkrétne myslieť. Stále hovorí ako chce, aby som mu to spravila poriadne hrubým, velkým penisom…a to je to, čo mi na tom proste nesedí. Až moc zaujato o tom rozpráva. Stále zdôrazňuje velkosť a šírku- “poriadne velký a hrubý”. Proste aby hetero chlap chcel niečo velké do riti? Príde mi to už aj smiešne :D . Akože najprv by som asi zobrala keby povie niečo v zmysle, že chce, aby som sa mu hrala s análom prstami alebo aby sme skúsili nejaké hračky. Ale aby hneď rozprával ako tam chce velký pripínací penis? Čo si o tom myslíte vy? A išli by ste do toho? Prípadne skúsili ste to už? Mňa tá predstava svojím spôsobom celkom vzrušuje, ale na druhú stranu mi to príde proste čudné. Ak by to bola len jeho nejaká úchylka-fetiš a nebol by gay/bi tak by mi to vlastne ani nevadilo. Skôr mi vadí predstava, ak by si mal u toho predstavovať muža. No k jeho povahe mi proste nesedí, že by ho ťahalo rovnaké pohlavie. A muži, čo vy? Nemáte niektorí len takýto fetiš? Alebo vám to príde proste len homo?

Miruska77

To, ze nieco take od teba chce, urcite neznamena , ze musi byt automaticky Gay. Urcite to uz skusal a pacilo sa mu to a preto ti to navrhol. Chlapi maju prostatu a ked su stimulujes dosiahnu naozaj silny orgazmus. Ak chce velky a hruby tak uz to na sto pro skusal. Normalne sa ho na rovinu opytaj. Hlavne nezabudnite na hygienu inak to teda vzrusujuce nebude. Sprchu na klystir kupis tu: www.69shop.sk a ak chces pozriet pripinacie dildo alebo strapon tak vyberaj tu: www.69shop.sk