Veľká tréma ( nervozita)a trasenie hlavy

Príspevok v téme: Veľká tréma ( nervozita)a trasenie hlavy
maro19

Čaute, hľadal som pomoc u psychiatrov aj psychológov no trápim sa s touto obrovskou nervozitou od cca 17 tich (teraz mám 44) a nič sa nezmenilo ešte sa to zhoršuje. Najviac ma mrzí to trasenie celého tela hlavne hlavy a v tom momente ani neudržím očný kontakt a vlastne celé telo je vo veľkom strese , keď som v kontakte s ľuďmi hlavne v uzavretých priestoroch a najviac s autoritami. Veľmi ma mrzí, že nielen pri cudzích ľuďoch,ale viacej pri známych a blízkych , lebo viem,že budem musieť komunikovať.Bral som rôzne antidepresíva, niektoré prestali po čase akokeby účinkovať, iné malí nežiaduce účinky . Teraz som už asi 7 rokov bez liekov aj keď neurol mám vždy po ruke a snažím sa ho brať len v najnutnejších situáciách cca 2 krát za mesiac. Vždy mám zlý pocit,že som to nezvládol bez neurolu. Fakt neviem ako sa tejto extrémnej (a pritom ide o milé situácie ako stretnutie sa s kamarátmi v obchode ...) nervozity zbaviť, potlačiť, skryť . A keď sú vypäté situácie, hádky na pracovisku,je to ešte horšie. Keď môžte poradiť budem rád, snáď mi niečo pomôže. Aj keď sú to už roky, stále bojujem a verím,že sa stane "zázrak". Ďakujem

ahjajjaj

skúšal si aj nejaké prírodné prípravky? Napr. liečivé huby? Veľa dobrého som počula o prípravku Herícium. Bolo to od osoby, ktorá mala depresiu a panickú poruchu, a žalúdočné kŕče na psychickom podklade. Povedala, že jej to veľmi pomohlo, a čítala som od viacerých ľudí, že im to pomohlo.