Nevoľnosti

Príspevok v téme: Nevoľnosti
orajdo123

Čaute, už polroka zažívam nevoľnosti, napínanie na zvracanie, pocit plnosti, občas aj zvracanie a iné nepríjemne pocity. Sono a krv boli v poriadku. Na gastre mi zistili duodeno gastrický reflux + podráždený žalúdok. Niečo som čítal o tom na internete. Nemôže mi spôsobovať ten podráždený žalúdok tá žlč čo sa mi vracia, teda reflux? riešim to aj s psychiatričkou, žiadne lieky na to nezaberajú ani neurol. Doktor na gastre mi dal na to ganaton, ten nepomohol a to bolo všetko. Neviem si to inak vysvetliť čím to môže byť. Keby to bolo psychické si myslím, že liekmi by sa to upravilo a niečo zabralo na to. Viete mi niekto normálne poradiť čo to môže spôsobovať? resp. aké riešenie na to je? lebo ja som už vážne zúfalý ako nikdy a komplikuje mi to každodenný život. Polroka života som už stratil a neviem si predstaviť strácať ďalej. Je to na nervy už všetko. Môže to robiť ten reflux alebo v tom je niečo iné? aj keď iné neviem čo. Máte niekto nejaké info a rady ohľadom toho? Ďakujem. Viem že sem inak píšem často ale neviem čo už mám spraviť.

fonte

Prečo si sa urputne zameral na ten reflux? To je len príčina.... nie nejako významná.... Máš odbery z čreva? celiakia, laktóza, histamín, fruktóza, sibo test a všetky tie kraviny, čo ponúka dnešna zaostalá gastroenterológia? :D
AKo si vôbec na to prišiel, že to máš?