Aknemycin plus a belakne gel učinok

Príspevok v téme: Aknemycin plus a belakne gel učinok
maros56

Dobrý deň,

pred mesiacom mi doktor na kožnom predpísal na liečbu akné aknemycin plus roztok, belakne gel a ešte jeden roztok z lekárne a moja otázka znie, kedy nastáva prvé zlepšenie pri liečbe? Pri belakne sa udava udava prve zlepsenie po 4-8 tyzdnoch (dalsie zlepsenie po 3 mesiacoch) , ja ho pouzivam siedmy tyzden a nemam pocit zlepsiena ba dokonca naopak, akne sa mierne zhoršilo (neviem, či je to normálne, kedže v príbalovom letáku sa uvádza zhoršenie v prvých týždňoch). Ďakujem za každú odpoveď.

Jamierash

The initial signs of improvement in acne treatment usually manifest around 4-8 weeks after starting the prescribed regimen, with more noticeable progress often seen around the three-month mark. It's important to note that some individuals may experience a temporary worsening of their condition in www.surveyzo.com the initial weeks. Consistent adherence to the treatment plan, including the use of Acnemycin Plus solution, Belakne gel, and the additional solution, is vital for optimal results. Patience and regular communication with your dermatologist are key throughout the process.