motivácia pre všetkých

Príspevok v téme: motivácia pre všetkých
majko1995

Ahojte, minulý týždeň som bol v knižnici, kde som našiel v jednej knihe zastrčený papierik (v podstate záložku) na ktorom bolo napísané nasledovné (bolo to v angličtine a rozhodol som sa o to s vami podeliť - preklad nižšie)..a ps. prajem veľa štastia, možno to niekomu pomôže

"Len tí odvážni získajú veci, po ktorých túžia. Je to preto, pretože odmena je za hranicami strachu. Vedia a vedeli to všetci, ak ty nie, teraz už to vieš. Avšak nie každý je odvážny prekonať svoj strach. To je hranica, ktorá udržuje úspešných od tých neúspešných a má na starosti rovnováhu sveta. I keď to tak nevyzerá a myslíš si, že sa nepohneš z miesta, pamätaj, že sme schopní vždy spraviť viac, ako si myslíme. A preto sa nesmieš vzdať, ak niečo nevyjde na prvýkrát. Pretože odpor (vnútorný odpor) je to, čo nás posúva vpred. Nakoniec musíš pochopiť jednu zásadnú vec: to všetko, o čom snívaš, je možné dosiahnuť, pretože naša predstavivosť nie je výmysel a ani abstrakcia. Ak by to nebolo možné, nebolo by možné si to ani predstaviť. A v tomto ti pomôže viera. Nie viera v Boha, ale viera v seba. Pretože či už tomu veríš, alebo nie, Boh verí v teba, aj keď ty neveríš v Boha. Preto musíš veriť v samého seba."