wolt, bolt alebo bistro? co pouzivate?

klarik12

vieš čo, úplne kadečo. aj menučka obedové, aj pizzu, aj sushi, akože ozaj všetko. zase v každej aplikácii je to trošku inak. takže nie je na škodu ich mať aj viacej :D

miskovicka69

no veď jasné, nedá sa stále fungovať nonstop, vyvárať a byť v jednom kole, čo sa domácnosti týka. treba si dať aj pauzu a toto je veru fajn spôsob.

henkalic

ono je to niekedy super. ja napriklad milujem ak mi niekto pripravi jedlo, nech to je aj v restauracii. proste si to rada vychutnam bez namahy. u nas v celku fici Bolt. tak nejak nam najviac vyhovuje

Mona1

radsej si takto sem tam objednat nejake jedlo ako kupovat polotovary a z mraznicky to vytahovat. aspon teda na bistre, co pouzivame, tak je velky vyber restauracii a to dodanie netrva zase tolko.

mistrik58

no pre mna aj co sa aplikacie a jej prehladnosti tyka, tak je najlepsi wolt. mam ich vyskusanych viacero, ale pri kazdej jednej mi nieco vadilo. bud sa nedalo prekliknut alebo neukazovalo vsetky restauracie alebo celu ponuku jedal.

Slanienka

asi tak nejak u kazdeho to moze byt inak. mne sa napriklad hlavne co sa tyka obedov v praci osvedcil Bolt. ten u nas funguje asi najlepsie

hellkazuza

tak to bol mozno jednorazovy pripad :) ja mam s nimi fajn skusenost, zatial u mna vedu s najrychlejsim dorucenim :)