Chrbtica

Príspevok v téme: Chrbtica
Mintenker

Ahojte, mam dlhodobo problemy s chrbticou hrusnou aj krcnou. Pravidelne napravivanie asi urobilo svoje a okrem toho ze uz nejak nepomaha , stav sa zhorsil. Pravidelne tlaky v hlave na spánkoch, totalne stuhnuté trapézy a svaly krcnej chrbtice a este aj ked zle sedim tak tlaky na hrudi a pocit zleho dychania. Chcem vas velmi pekne poprosit o radu co a ako cvicit popripade ci mal niekto tiez bolesti hlavy od krcnej s vyzarovanim az po spánky . Mam to dlhodobo , beriem aj ad nakolko to pripisovali lekari uziostiam ale ja to skor vidim na chrbticu nakolko mi toe ad za 4 roky absolutne nepomohli. Dakujem

ahjajjaj

www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
To posledné rob jemne a pomaly. Ak sa bolesť výrazne zintenzívni, vynechaj deň a začni znova pomaly. Najprv rob každý deň z toho posledného len po dva cviky a potom si priber nové.
K zmierneniu bolesti môže prísť aj okamžite, ale možno to potrvá dlhšie.

Sona8899

S týmto som mala problémy aj ja a k tomu ešte tachykardia ale lieky som sa bála brať, nastavili mi prírodnú liečbu a už žiadne bolesti ani tachykardiu nemám, skúste sa informovať cez FB "zdravie v našich rukách"

Mercury

Psychika,stres, napätie. Možno si to ani neuvedomujes a budeš vravieť že nie ,ale je to z toho. Mal som to isté
Poprípade ak fajčíš alebo popíjas alkohol ,tým to len zhoršuješ

Emilius

no s týmto bojujem aj ja.. okrem toho sa k tomu pridali aj kríže... už neviem čo mám robiť.... nepomohli ani chiropraktici....