Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Bolesť v hrudi

ahjajjaj

ahoj Jazmin,
tento syndróm máva častý pôvod aj v hrudnej chrbtici. Dcéra športuje? Veľa sedí? Hrbí sa? Myslím, že detský lekár by ju mal odporúčať na RTG chrbtice. Zrejme sa tam niečo nájde, čo nemusí byť závažný nález, ale na takéto bolesti to stačí. Pri dýchaní sa pohybuje, to jej irituje nerv na chrbtici a bolesť nervom vyžaruje do hrude, pritom ju chrbát ani nemusí bolieť. Po RTG by som zašla k rehabilitačnému lekárovi. Dcére by sa možno zišla nejaká elektroliečba, alebo by možno stačilo, kebyže ju naučia niekoľko cvikov, ktoré by potom mala každý deň cvičiť, aby sa bolesť v hrudi už neobjavovala.

pupavka18

Ešte by som doplnila: zapátrať v pamäti,či v detstve dievča nemalo nejaké problémy, v ZDŠ v škôlke, pri komunikácii s deťmi napr., proste niečo ,, iné " , nejaké strachy z niečoho

pupavka18

Pozri na YT panické ataky, ja som si PDF stiahla Ján Praško panická porucha,

1.pomoc dýchať zhlboka, chytím dcéru za ruky, ukľudním ak sa dá, lebo nástup je rýchly a stav sa sekundami zhoršuje..aj odpadla,stratila vedomie, šťastie,že som akurát prišla domov a dievča v bezvedomí od úzkosti, dýchame spolu, aby mňa videla, ako dýcham, lebo ona je v strašnom strachu,že, čo sa robí
2.pomoc šumivé magnezko 1000cka, pomaličky vypiť, Magnerot každý deň... Tiež od Jamieson Antistress, komplex vit.B. pozri si na nete,čo vyhovuje, tiež od Weber naturals sú super vitamíny

Pred spaním od Barnys hypnox Forte, strašidelný názov, áno:)no je to B6 a bylinky na skludnenie, aby bol dobrý spánok, na deň tiež je prípravok, nám pomohlo, ale aj lieky od psychiatra

Predchádzať stresu, tiež zváž, či psych...aké sú tie ataky, či dievča nemá stres z učenia, zo školy