Naozaj muži rýchlejšie a ľahšie chudnú?

modrizitka

neviem, ci lahsie chudnu, ale zarucene pomalsie priberaju :D moj muz chodi raz za tyzden hrat futbal, inak vobec nic, ziadna ina fyzicka aktivita. a ma postavicku ako lusk, ja keby si zacvicim len raz tyzdenne, tak som ako mroz :D

Bobbie Taylor

Nie, nie je to úplne pravda. Rýchlosť a ľahkosť chudnutia závisí od mnohých faktorov, ako sú genetika, vek, hmotnosť, metabolizmus, strava a fyzická aktivita. Niektorí muži môžu mať prirodzene vyššiu mieru metabolizmu a môžu sa cítiť viac motivovaní, aby cvičili a stravovali sa zdravšie. Avšak ženy môžu dosiahnuť rovnaké výsledky, ak zvolia správne stravovacie návyky a fyzickú aktivitu vhodnú pre svoj metabolizmus a stav zdravia. Je dôležité pamätať na to, že každý jedinec je jedinečný a jednotlivci môžu mať rôzne potreby pri dosahovaní svojich cieľov. www.hpinstantink.org

buducamamina

Podla mna sa k tomu zodpovednejsie postavia a viacej makaju, preto sa zda, ze je to rychlejsie a jednoduchsie...

potockoo

ako ked sa nad tym clovek tak zamysli, asi na tom fakt nieco bude, no preco... asi to maju zeny v sebe proste komplikovanejsie

wordle today

we are here to tell you about the one thing that are famous in the world Now days wordle today  please take a look at wordle today answer.