Čudný pocit v stehne.

Príspevok v téme: Čudný pocit v stehne.
NohaKO

Mam taký problém že v stehne pravej nohy cítim ako keby pretekanie krvi, neviem to dobre opísať... veľa krát si myslím, že mi vibruje mobil vo vačku ale ho vytiahnem tak veru nevibroval :D
Neboli ma nič, nemám ani žiadne opuchliny na nohách, žiadne tŕpnutie, ani modré žily... proste nič len tento čudný pocit, mam to už asi 3-ti deň.
Deje sa to v priemere asi každý 5ty krok, keď je noha v klude tak je všetko OK iba keď chodím alebo keď si silno zatlačím na určitom mieste zpredu na stehennú kosť.

Omen

Sú to neškodné fascikulácie (samovoľné zášklby/tiky svalových vlákien) vznikajúce na základe podráždenia nervových vlákien/zvýšenej nervovosvalovej dráždivosti.

Spúšťačom je: fyzická a mentálna námaha, úzkosť, stres, tlak ("keď si silno zatlačím na stehennú kosť", "ked si dam dole kompresne podkolienky"), kofeín, nedostatok spánku, lieky, suplementy...

Začni konzumovať slnečnicové semienka.

paliinno

Napriklad ja to mavam najcastejsie po behu, ked si dam dole kompresne podkolienky, tak citim presne to co pises, ako keby sa mi v nohach rozprudila krv