Nepomohlo mi na imunitu NIC co tu pisete , som zufala

Príspevok v téme: Nepomohlo mi na imunitu NIC co tu pisete , som zufala
vietor007

Dobry den, kazdy druhy/treti tyzden poriadne kaslem a ochoriem, vela X do roka, uz som od augusta siedmy x takto chora :(

NEpomohlo a nestaci mi:
Imunoglukan
Wobenzym
Isoprinosine z imunoalergologie

Zdrave jedlo / mam vela alergii / na mlieko, lepok a histamin
dodrziavam dietu prisnu

nepomohlo mi otuzovanie striedavou sprchou
sport / uz nevladzem po tych chorobach sportovat, uz len obcas cvicim
nepomohli dhe prechazdy
nestaci mi lipozomalne C, D, Mg, b komplex, FE a MG, Zinok ... mam vsetko
nestaci mi Wim hof, joga, meditacia

krvne testy mam vzdy ok
liecom sa ajs prejmi proti alerhii pelovej, vakcinami, liekmi

na riasy morske regaujem zle a echinacea je pre mna alergen
inde na forach s ami ozyvali predajcovia Zinzina, ale ja chcem priamy predaj, nie daco cez poradcov, co nikto v mojom okoli nepozna chapeme sa a nechcem s ahned upisat nejakej pyramide, co stoji aj dost penazi

som zufala, co mam robit ?
mam cosi po 30 rokov, zena

prosim naozaj seriozne rady, uz nevladzem , dakujem :)

Barciii

Tiež ma veľmi udivuje, že vám v tomto prípade Wobenzym nezabral. Ja som sa trápila s častým ochorením počas roka a veľmi mi imunitu zrovnal. Praktizujem aj ďalšie veci ako píšete. Neviem, začať jesť naozaj dostatok bielkovín (tie majú veľký podiel na funkcii imunity), často zaradiť aj vývary z mäsa a kostí, kolagén...

Dudka6

Skúšala si už kozie kolostrum ? Ja som náhodou objavila kolostrum z kôz z českej farmy a zložením má úplne dostalo. Obsahuje množstvo imunoglobulínov a laktoferínov čo posilňuje obranyschopnosť. A má úpravu, že ani mne ako bezlaktózovému jedincovi nerobí problém. Prikladám link a keď budeš mať chuť kukni www.brainmarket.sk . Mne to pomáha veĽmi

SIsulienkA01

Veľmi ma prekvapuje že vám Wobenzym nepomáha. Ja od toho istého výrobcu beriem wobecare enzym a som veľmi spokojná, naozaj mi to pomáha na imunitu. Berieme to celá rodina doma. Užívali ste to správne?