BestSecret / Eshop s oblečením

Príspevok v téme: BestSecret / Eshop s oblečením
Varus

Ahojte. Máte dobré skúsenosti s týmto internetovým obchodom s oblečením? Pred nejakým časom som dostal pozvánku, tak som sa tam zaregistroval a dnes som sa rozhodol pozrieť nejaké produkty, keďže mi bolo povedané, že sú tam dakedy naozaj dobré a výhodné zľavy.

Dnes som tam našiel G-Star mikinu zlacnenú z 90€ na 33€ alebo 3 tričká v jednom packu značky BOSS z 40€ na 30€, Tommy Hilfinger tenisky zo 70€ na 43€. Do košíka som hodil aj nejaké spodné prádlo značky BOSS, ale najviac čo ma zaujíma je pack desiatich tričiek značky Sublevel. Tento pack je aktuálne dostupný za 55€.

Má niekto skúsenosti s touto značkou? Tento pack by som kúpil prevažne na domáce nosenie, poprípade si nejaké tričko občas zoberiem do práce alebo niekde do mesta. Mám však celkom obavy, že tričká budú po pár praní ako handra, s ktorou môžem utierať akurát tak prach, ale zdanie môže klamať, pretože nie všetko, čo je lacné musí byť aj nekvalitné.

Ak máte skúsenosti s týmto obchodom alebo so spomínanou značkou Sublevel, tak budem rád, tak sa podelíte o vaše skúsenosti.