obavy z umelého oplodnenia

emminar

Veru nie, nebolo to na prvykrat, ale na treti sa nam to uz podarilo. Rozpravala som sa o tom aj s mojou doktorkou, ku ktorej sme tam chodili a hovorila, ze malokedy sa to podari na prvykrat, takze som sa ani nejako nestresovala ked to nevyslo na prvu a urobila som myslim dobre, lebo pri tomto vie dost aj psychika zauradovat.

emminar

Strach je zbytocny, praveze je to bezpecne, je to dobre, ze sa urobia komplet vysetrenia a par vie na com je, my sme sa styri roky snazili a nedarilo sa nam a dvakrat sme IVF absolvovali a to druhe bolo uspesne a mame zdraveho syna, Felixa.
A teda myslim, ze keby som sa mala strachovat, ako popisujete tak by sme nemali drobca dodnes. Absolvovali sme v ISCARE komplet vysetrenia, aj liecbu, aj samotne IVF a vsetko v poriadku :)

KlaraKu

my sme mali 6 embryí, do 5 dňa prežili 3 schopné a tie geneticky vyšetrili, 2 boli doporučené na embryo transfer a z prvého pokusu máme úplne zdravú a krásnu dcérku :) týmto ďakujem ešte raz celému tímu a menovite MUDr. Maděrkovi :) www.repromeda.sk

jarulinda

toto su veci z ktorych by som praveze nemala obavy, nam tiez dlho trvalo, kym sme sa rozhodli, ze teda vyhladame nejaku pomoc, akurat zvazujeme, ze na ktoru kliniku sa vybrat, ale ti poviem, ze z tohto, co pises strach nemam praveze :)

Laurosik

neviem preco ty s muzom mate taketo obavy, ide o tvoju dceru a jej partnera, ich rozhodnutie, je to na nich. Podla mna nic nie je zle na tom, ked poziada par o pomoc. Ked sa nedari.

BlueberryNNN

Nechapem, co si ty a tvoj muz robite starosti s rozhodnutim, ktore je vyslovene na vasej dcere a jej partnerovi, na nikom inom. Nechajte ich napokoji a podporujte ich v tom, akokolvek sa oni dvaja rozhodnu. Tam je vase miesto.

Sandruska

čudujem sa, že takémuto niečomu ešte môže niekto veriť…ja mám 2 deti z umelého a sú zdravé a krásne prosperujú. Takisto, ako mnoho žien v mojom okolí