Šikovný zubár/zubárka v Bratislave

erikuska

mozem ti povedat, ze to tak nie je, tiez som k nej presla cca pred rokom, lebo som mala problemy, bolesti a nie a nie to vyriesit a mne pomohla, hlavne mi aj RTG urobila, aj komplet prehliadku na zaciatku aby vedela comu sa venovat, co je take najakutnejsie, takze ja nelutujem ani cent, co som do zubov dala.

Romčiči

Ďakujem za reakciu ale o Dr. Banasovej som citala,ze je to iba o vytahovani penazi ,tak neviem.no :/ uz som zufala z tych zubarov

Naty63

mala som, akože aj kazy, aj mostík som potrebovala urobiť, ale teda našťastie mi to urobila tak, že nemám teraz žiadne problémy...a hlavne na mojich zuboch nevidieť žeby sa niečo robilo...žeby som niečo nemala svoje...

marioneta

/Naty63/ si mala aj nejake vaznejsie problemy, ze by si potrebovala korunky urobit alebo cosi take? ci len kazy?

Naty63

romčiči môžeš mi kľudne aj tu písať...opýtať sa ma...nemám problém, rada ti odpoviem, poradím ak budem vedieť... :)

zuzula28

niekedy ani nemusia byť nejaké problémy, aspoň teda u mňa neboli, osobne som menila stomatológa, keď som začala mať pocit, že sa mi nevenuje toľko, čo by mal, keď preventívna prehliadka bola len akoby z rýchlika, vtedy som už začala šípiť, že niečo nie je oukej

Naty63

no mne trvalo kým som našla niekoho kto je odborník a vyzná sa...ale podarilo sa...chodím k dr. Baňasovej, dala mi dokopy všetky zuby po mojej predošlej zubárke...neviem čo konkrétne by ťa zaujímalo...ale kľudne sa pýtaj...