Nikto si nespomenul

vcelka

ja si nejak na takéto veci nepotrpím, načo sú mi gratulácie od nejakých známych, ktorí napíšu len preto, že im príde nejaké upozornenie. tí najbližší si spomenuli predsa.

darinusik_nov

Aaa nic si z toho nerob a dodatocne prajem vsetko najlepsie k tvojim meninkam a hlavne teda ohladuplnejsie okolie

Omen

Kristínka,
želám ti k tvojim meninám všetko najlepšie, nech sa ti plnia sny a túžby a nech na teba ľudia už nezabúdajú.

MrkvovyDzus

Vzhľadom na príspevok to pre autorku znamenalo viac a je teda prirodzené, že ju to v určitej miere zabolelo, keď sa jej ďalší ľudia neozvali, pretože sa mohla cítiť, že im na nej nezáleží.
Druhá stránka mince je zase to, čo tu spomínate, že niekto meniny za také dôležité nepovažuje, niekto na ne fakt zabudne (ani fb ich nepripomína ako je tomu pri narodeninách).
Akokoľvek, autorka, prajem ti všetko najlepšie a zároveň si myslím, že ľudia, ktorí sa ti ozývajú na narodeniny, by sa ti ozvali aj teraz na meniny, keby na ne nezabudli alebo keby im osobne prikladali podobný význam ako narodeninám :)
(A mal by sa im prikladať význam, veď sú predsa ďalším z extra dní v roku kedy môžeme človeku preukázať našu pozornosť bez toho, aby to vyzeralo nejak divne :) )
P.S. Zvyk pozrieť sa každé ráno do kalendára zaberie len pár sekúnd a tomu druhému to môže spríjemniť celý deň ;)

rehacka

tiez si myslim, ze su jednoznacne horsie veci ako zabudnut na niekoho meniny, niekde ich ani neoslavuju:) takze by som nerobila z toho velke halo.

Libertz

suhlasim s josipe. Ja mam dost pamat na datumy, roky a cisla/detaily vseobecne. Ale meniny nie, to som nikdy neriesil, to si nespomenem kolkokrat ani na svoje. Ozaj by som chcel mat taketo problemy.

Josipe

Sú to len meniny. V iných krajinách meniny ani neoslavujú. A veľa ľudí už ani nepozerá do klasických kalendárov, takže nemajú ako vedieť kedy ma kto meniny. Ja tiež neviem kedy ma kto meniny teda sa mi často stáva že niekomu nezablahozelam a dozviem sa to náhodou až o pár dní. Neber to tak vážne. Bud rada ze tvojim jediným problémom je ze si ľudia nespomenuli na tvoje meniny.

julisa12

ty neovplyvnis to ako sa ludia spravaju...ci si spomenu...mozes ovplyvnit akurat tak to ako na to vsetko zareagujes...

lompaska

aj mne sa take velak krat stalo. bohuzial ludi amaju toho kolko krat tak vela, ze proste zabudnu a po sa im uz nechce ozyvat, kedze to proste uz nie je ona a sami sa ako keby priznavaju k tomu, ze proste zabudli

Dan_ia

Dodatocne vsetko najlepsie. Ako chapem, ze taketo nieco cloveka velmi zamrzi, ale tak no nemozes sa niekomu vnucovat. Treba to len vytesnit a netrapit sa nad tym zbytocne