Strata hlasu,rakovina?

Príspevok v téme: Strata hlasu,rakovina?
Kuka

Ahojte,chlap 70 rocny,alkoholik,silny fajciar,narobil vela zla v zivote ,hlavne mne,uz asi 2 roky nema hlas,alebo niekedy ma ale preskakuju mu hlasivky ,len šepoce,ale ani ho nerozumiet vobec,je chodiaci,samostatny,do lekara nechce ist v ziadnom pripade,na krv nebol asi 40 rokov ,proste odmieta vsetko co mu navrhnem,ja som jeho syn .
Od rana len fajci ,popija ,stale ma nieco v sebe ,qle neopije sa na mol.proste kazdy den musi mat nejaky alkohol v sebe,ci uz pivo alebo par poldeci.....vo mam robit?uz som zufaly,kazdy sa ma pyta preco s nim nejdeme niekam,ale ako?nasilu?ja mam svoju rodinu svoje deti,svoje starosti,som ochotny sa onho starat ale ako ked vserko odmieta?mam pocit ze v tom hrdle nieco ma ...ako by ste postupovali vy?

Kuka

Nepocuvne nikoho,minule mi volala jedna pani,ze to co on ma z hlasom ci je chory,vravim ze nieje prechladeny ako on keca kazdemu,,,aleze on takto rozprava uz pomaly 2 rok bude........ze preco s nim nejdem ,ja ze mali ste mu povedat ,,,,,tak vraj jej povedal ze on lekarom zarobit neda ? a ze nic mu nieje.....nepocuvne ani mna,ani cudzich, a ani nikoho.....ja som len chcela vediet ci niekto nemal skusenosti s takymto pod.pripadom ze strata hlasu ,chrcanie,zadychavanie a pod.lebo mne podla priznakov s toho vyjde len jedna vec ze rakovina hrtnana

Dan_ia

Ak vsetko odmieta, tak to je tazko, púotom ho len zbavit svojpravnosti, inak s nim nemozes nejak hybat pokial nechce. A vies, ak je niekto v tvojom okoli velmi mudry, tak nech ho proste presvedci, aby k tomu lekarovi siel

Kuka

Najhorsie na tom je ,ze jeho znami odsudzuju mna a moju rodinu,lebo to nechavame tak,
Ale ako mam nasilu zobrat 70 rocneho dospeleho cloveka k lekarovi ked on to odmieta.

dobibina

pokial ho nejakym sposobom niekto alebo nieco nedonuti ist doktorovi, tak sa asi nepohnete... je jasne, ze tam bude nejaky zdravotny problem, ale aky, to tazko takto povedat len podla toho, co si napisal...