Obéznym deťom ničí tuk ich anatómiu! Chlapcom sa mení telo smerom k dievčenskému, u dievčat nastupuje puberta skôr

ancapanca

Deťom trebe ísť príkladom - modelovanie je najúčinnejší výchovný prostriedok. My jazdíme na bicykloch celá rodina a chalanov to vždy bavilo, poznajú to odmala

klarik12

tiež mám takýchto známych. ja som sa aj snažila nejak proste naznačiť a podobne, že čo by mohlo byť lepšie, ale z toho bol len konflikt, tak som si povedala, že to riešiť nebudem. snaha bola, ale keď niekto nechce...

Yuliachess

The material you provide is quite beneficial to me and everyone else; I frequently watch them to gain knowledge and then play puppethockey.com

susana33

mame susedov, ktori su obezni. proste to je na prvy pohlad zjavne. a to od nich stale len nejake vyprazane jedla citit, pred dverami sacky so smetami so samymi malinovkami. nepochopim.

Ivka88

keď sme s deťmi u pediatričky, je vidno, že skoro polovica detí má nábeh na väčšiu či menšiu obezitu...naši dostali namiesto hračiek na Vianoce kolobežky,nech sa pekne hýbu, keď ich to baví
www.cyklospeciality.sk