Môže to byť bedrový kĺb ?

Príspevok v téme: Môže to byť bedrový kĺb ?
petinka29

Ahojte min.rok 11/2021 sme prekonali covid. Odvtedy ma bolí hlavne na pravej strane podbruško, ťahá sa to k tej medzere medzi podbruškom a nohou ...neviem, ako sa tomu odborné hovorí....slabiny ? Bola som hneď po covide na preventívnej u gynekológa a tam všetko ok. Bola som u obvodnej, CRP ok, ale obvodná ma odbila, že po covide je každý ubolený. Potom nastalo obdobie, kedy ma to takmer nebolelo, neriešila som. Teraz je tá bolesť však horšia. Začínajú má bolieť aj kolená, panvove kosti akokeby mi ich niečo ťahalo, keď si cupnem, akokeby má v tej strbine na pravej strane niečo tlačilo. Nohy mám akokeby slabé, stuhnuté, aj stehná také akoby boľavé, ťažké... ... Okrem toho mám skoliozu, problémy s SI kĺbom. V r.2016 som bola u fyzio a napísala mi do papierov: incip. arthroticke zmeny na bedrových kĺboch. Vraj o cca 10r sa mi to môže začať prejavovať...myslíte, že je to artroza - tie bolesti? Pravú stranu mám aj dosť zaťaženu, keďže nosím po rukách 13kg dcérku :(:samozrejme, hneď v januári idem na ortopédiu. Ale straší má tá bolesť a človek si už všeličo namysla

ovomaltine

ortoped, alebo aj fyzioterapeut, maser by mohol vediet alebo aspon rychlo pomoct. teba to boli zvnutra ci zvonka, ci vsade?