Strašné noci

Príspevok v téme: Strašné noci
cryguy

Ešte cawte, v poslednej dobe som toho pridal viac, ale toto už ma trápi nenormálne, ide o noci. Vždy, ked zhasnem, mám taký divný pocit, ani neviem, ako to popísať, ako by to bol iný svet, cítim nepríjemný strach, myšlienky- asi všetky spôsobia len to, že sa cítim horšie, asi je tam aj panika, najhoršie to je kým si oči neprivyknnú na tmu. Ani potom to nie je boh vie čo, ale nepatrne asi lepšie. Hľadať niečo v tme na stolíku, zle si to len predstaviť. Jediná výhoda toho, že som invalid a v noci nechodím na záchod, klobúk dolu pred ľudmi, čo to možno majú a musia fungovať. Vždy som mal z tmy, také pocity, ale nikdy to nezašlo tak daleko. Podobné myšlienky na tmu, ma strašia počas celého dňa. Je pravda, že teraz mi zovrie žalúdok pri akejkoľvek myšlienke, chytím paniku aj nervozitu. Ale noci sú príšerné. Neraz sa mi stalo, že som sa zbudil na záchvat paniky a ked sa to zopakovalo, už som začal, sa toho báť normálne. Mal už niekto, niečo podobné? Dá sa z toho, ako tak, dostať. Len číre myšlienky, na podobné veci, vo mne vyvolávajú strašné úzkosti, len sa stmieva, začínam sa chvieť od strachu a nie som schopný ničoho vlastne. Včera som, už po zotmení, sa trochu olial a prišla taká panika. Som normálne myslel, že umriem, pre trochu pitia.

cryguy

Vidím, že si si to ani neprečítal poriadne alebo len podpichuješ, bez ohľadu na to, či dáva zmysel to, čo hovoríš

cryguy

Ak by som bol nárkoman, nič tu nepridávam. Len asi pred dvoma týždňami, začalo fakt blbé obdobie, no a odvtedy sa to zhoršuje. A už je mi do plaču- každý deň, len strach, nechuť a to čo som spomínal.