Ááách, Bože.. To je také úbohé..

Príspevok v téme: Ááách, Bože.. To je také úbohé..
Rismo

Prosím Vás.. Cítim sa ako STRAŠNÝ ÚBOŽIAK.. STRAŠNE sa hanbím !! Zakaždým, keď chcem v škole osloviť dáku peknú babu, tak som úplne PARALYZOVANÝ !! Ako keby som sa nevedel pohnúť.. Aj by som tú babu oslovil, a dakde ju pozval, ale BOJÍM SA, že ma ODMIETNE !!!! A to odmietnutie mi naháňa hrôzu, strach. Ten strach ma blokuje, a to je zlé, znepokojuje ma to. Bože môj.
Aj teraz sme nedávno mali Univerzitný Ples. ÚPLNÝ TRAPAS !!! Boli tam asi 3 nádherné dievčiny, no NESKUTOČNÉ DAČO. Tie baby boli nebo v ľudskej podobe.. No jednoducho Tie baby boli nádherné. STRAŠNE som ich chcel pozvať na tanec. Lenže ten HNUSNÝ STRACH mi to nedovolil !!! Naozaj som sa snažil bojovať s tým strachom. Naozaj som sa snažil prekonať, lenže nešlo to.. Ten strach z odmietnutia ma natoľko pohltil, že som sa nezmohol ani na jedno slovo... Strašne prestrašne som sa bál odmietnutia !!!! Tie baby som ani neslovil. Bál som sa, že ma odmietnu... A tak som celý ples pretancoval sám... 35 eur ma stála táto agonia. Keby som vedel, ako o ničom bude ten ples, tak tých 35 eur hodím do kanála !!!

A takto to mám FURT !!! Vidím peknú babu. Chcem ju osloviť a zoznámiť sa s ňou. Chcem ju dakam pozvať. Ale NEMÔŽEM... Bojím sa, že ma ODMIETNE... Bojím sa ODMIETNUTIA !!! Ten strach je neznesiteľný... Prosím vás... Čo mám robiť ??? Kde robím chybu ??? Ako mám zmeniť svoje správanie ? Ako sa mám zbaviť toho strachu ?

Ard

A to si presedlal z ideológie tradičnej vidieckej rodiny kde sú krásne ženy na ženy poskytujúce prostitúciu.Vysoký človek s takými nízkymi.

Ard

Obávám se, že sis odpověděl sám.

Tým, že sa ti ľudia posmievali, tak máš vytvorenú fóbiu na ľudi a ich reakce. Vzrušujú ťa ženy, pretože si heterosexuální muž, kterému se páčia ženy, ale keď vnímáš, že ťa tá žena sleduje, je pri vedomí, myslí jej to, tak sa obáváš, že ťa bude posuzovať, odsuzovať a bojíš sa jej výsmechu.

Tak a teraz by to eště chcelo vymyslieť ako z toho von.

Napadlo ma, že by si napríklad mohl skúsiť nájsť nejakú ženu která by bola výnimočne mazlivá, materská,starostliváí,dobroprajná,aby to z teba spadlo.Takže nemeň ľudí ale svoj seba aj tak ti nebudú priať taký sú ľudia.