zmena v menštruácii

Príspevok v téme: zmena v menštruácii
Esmera

Ahojte, poradíte mi? Mám 39 rokov, ešte som nerodila, a už zopár rokov pociťujem zmenu v menzese...krvácanie je oveľa slabšie kao bývalo a aj trvá menej ako bývalo, menej dní, nechápem to, čo sa deje? Nejdem do prechodu alebo tak? Alebo je to tým, že mám už viac rokov rôzne chornické zápaly a choroby v tele? keď sa vyliečia, napraví sa aj menzes, vráti sa intenzita a dĺžka krvácania, je možné to ešte vrátiť a upraviť? Poraďte, ak ste tu gynekologičky či gynekológovia alebo aj iní, ktorí sa tomu rozumiete!

Kata1234

Ja by som si išla kúpiť do lekárne nejaký čaj a pravidelne ho pila, určite ti poradia aj nejaké iné produkty

Zuzka7777

vyskúšaj rôzne čaje, ja som teraz našla dobrú ponuku na webe mojalekareň , doniesli mi to až domov, pijem to už týždeň, výsledky super

brohienka

ono to vobec nemusi byt prechodom, na ten si myslim, ze mas este cas, no netvrdim, ze to nemoze byt sposobene vekom. fakt ten menzes je taky, ze ho dokaze ovplyvnit hocico

agnessca

to moze byt podla mna sposobene tolkymi vecami, ze darmo tu budu ludia tipovat a hadat a pisat svoje nazory. toto je taka vec, ked mas najistejsie ist k odbornikovi. ten ti bude vediet najlepsie povedat, co sa s tvojim telom deje, ked ti spravi nejake vysetrenia.