Bojujete s extrémnym padaním vlasov, riedkymi miestami či plešinou? Transplantácia vlasov je jedným z riešení

Táto diskusia patrí k článku: Bojujete s extrémnym padaním vlasov, riedkymi miestami či plešinou? Transplantácia vlasov je jedným z riešení
Bojujete s extrémnym padaním vlasov, riedkymi miestami či plešinou? Transplantácia vlasov je jedným z riešení

Dlhé, husté, žiarivé a zdravé vlasy sú snom každej ženy. Muži to zase až tak neriešia, pokiaľ im nezačne byť vidieť kúty či rovno začínajúcu plešinu. Vtedy zbystria pozornosť, avšak spoločné problémy máme tie isté. Neustále zbieranie vlasov v kúpeľni a na podlahe, extrémne vypadávanie či riedke miesta na pokožke hlavy. Čo s tým? Riešenie existuje, a dokonca nie jedno!

Ivka88

mne osobne pomohli výrobky Milva - mala som balíček šampónu ,kondicionéru a vody s obsahom zložky chiním. Po pár mesiacoch mi vypadávanie úplne ustálo a začali mi rásť nové vlasy. Teraz po roku mám vlasy ako pred otehotnením

Sandruska

tiež si myslím, že to nebude pôsobiť zrovna prirodzene...určite existujú iné spôsoby, ako obnoviť rast vlasov