Prosím súrne o radu - Bolesť semenníkov

Príspevok v téme: Prosím súrne o radu - Bolesť semenníkov
MelonJuice

Dobrý deň.
Pred cca týždňom ma začal bolieť pravý semenník. Bolesť nie je silná, ale je to nepríjemné, predsa len je to na citlivom mieste. Po pár dňoch ma začalo rovnako bolieť aj ľavé. Bolesť je ako keby na spodnej časti, napríklad ak zatiahnem smerom hore, tak to zabolí.
Mám s tým ísť za obvodným lekárom? Alebo sa rovno objednať k urológovi? A je to potrebné riešiť s doktorom? Či to nie je nejaký iba zápal, prechladnutie alebo niečo podobné.
Ďakujem za každú radu.

LostVanilla

ahoj, s bolestami v semennikoch treba urcite ist k urologovi.
Môžem vám navrhnúť skvelý zdroj informácií o zdraví mužov, ktorý vám pomôže vždy vedieť o rôznych chorobách ešte predtým, ako lekár stanoví diagnózu doktorpro.sk

MelonJuice

Doktor mi predpísal lieky, užíval som ich týždeň, kvôli menšiemu zápalu. Hneď na druhý deň po tom, ako som ich prestal užívať, sa objavili opäť problémy. Bolí to približne rovnako, niekedy by som povedal, že až o niečo viac.
Je možné, že to je ešte zo zápalu, ktorý postupne zmizne, alebo to bude iný problém?

MelonJuice

Idem teda až v pondelok...
Vedel by mi niekto povedať, že ako si trochu zmierniť príznaky? Skúšal som paralen aj panadol, ale nezaberá to.