prosim, skuste mi pomoct, dakujem!

Príspevok v téme: prosim, skuste mi pomoct, dakujem!
kimm

dobry den.... potrebovala by som zopar rad.... v piatok ma caka dovolenka, ktoru som si naplanovala tak, aby som pocas nej nemala kramy.... vzdy prichadzaju presne s odchylkami maximalne 2 dni, ale uz posledne mesiace som to mala na den presne.... lenze tento mesiac neprisla!! ja som uplne zufala.... neviem co uz mam vyskusat, aby prisla, skusala som pit cervene vino, robila som si teple kupele a nic.... ja neviem co robit, lebo je to moja dovolenka po dlhom obdobi, ja si ju chcem proste vychutnat, ale takto to nepojde.... jednak preto, ze pocas kramov mavam bolesti a jednak preto, ze na kupanie sa v mori mozem zabudnut.... ak mi niekto z vas vie poradit, tak mu budem VELMI, ale VELMI vdacna.... kimm

sashqa

podla mna si tabletkami do organizmu nezasiahnes..ja som ich pouzivala pred rokom,tiez ked ma cakala dovolenka..brala som stale rano a vecer,a kramy sa mi nedostavli..akonahle som ich vysadila hned na druhy den prisli.len si treba davat pozor,pretoze ak sa vynecha jedna tbleta,napriklad ju zabudnes zobrat rano tak sa moze stat,ze ti lramy pridu tak ci tak..

kimm

ja som zasa pocula o tom, ze prave citron oddialuje, ale neviem....tak ja uz vazne neviem, co mam robit...a tak aspon ake mate skusenosti s tamponmi a kupanim sa v mori?? este to je jedno riesenie....

evula

existuju tabletky na oddialenie menzesu, ale musis si ich dat predpisat gynekologovi a je to dost velky zasah do organizmu...