Sertralin

Príspevok v téme: Sertralin
Mintenker

Ahojte, bereim sertralin na panicku poruchu (zistil som ze pravdepodobne problem bol v chrbtici ) a z toho stavy akompri PP. Bral som 150 mg davku este ako tak pohode a pdkedy mi zvysil na 200 mg to je horor. Je to uz 2 mesiace a stale mi neskutocne piska v uchu, mam take vserliake fyzicke priznaky bolesti brucha hnacky atd.. beriem to povede rano sa budom
Takmer mi nepiska neni mi nic, pobede si dam a az kym nezaspim mi je zle. Mate niekto skusenost? Mohlo by pomoct s lekarom postupne znizenie davky? Lebo tieto stavy mam napzaj od druheho dna navysenia lieku

ahjajjaj

ahoj, jednoducho to povedz lekárovi. Skús si dať nižšiu dávku, ako sa budeš cítiť a keď to bude dobré, povedz lekárovi. Inak krátkodobé 2 -4 týždňové problémy pri zmene dávky sú bežné, takže možno stačí len vydržať a prejde to. Ja som stále chcela spať a mala hnačky. Potom to prešlo a riadne fungujem.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.