Problémy a tehotenstvo

Príspevok v téme: Problémy a tehotenstvo
Janka158

FóraZdravotné komplikácie v tehotenstve
Problémy počas 1. trimestra

micinkacicinka_815Dnes o 15:24
Baby som aktuálne v 10.týždni a okrem problémov z bolesťami a kŕčmi v pobrušku, je aj estetický problém. Už viac ako mesiac pozorujem že mi padajú vlasy. Podotýkam že som zistila že som tehotná na konci šiesteho týždňa a aj to na bežnej preventívnej prehliadke mi to milý pán gynekològ potvrdil. Ide o to že obdarená hustými dlhými vlasmi a teraz ich mám ledva po prsia. Musela som sa nechať ostrihať lebo ako mi to začalo vypadávať tak už to vyzeralo hocijako. Baby a ešte otázka, ja som prvé dva mesiace mala menzes. Lekár mi nič nedal na zastavenie. Myslíte že ešte sa dostaví? Prvé dva mesiace som mala menzes, ale tak dva dni pri každom. Čistá krv nič viac. Naposledy som mala sex z mojim už ex 11.9 a bolo to pár dní pred menzesom. Neviete ako a kedy sa to mohlo stať že som otehotnela? Doktor mi už robil 2x beta HCG krvný test, kvôli vypočítaniu presných týždňov. Krv mi naposledy brali v Piatok tak kedy dostanem alebo sa dozviem výsledok? Potrebujem si to všetko ujasniť baby, som prvorodička a dokonca aj slobodná mamička.