Mám pocit, že ma môj ex nikdy neľúbil ale len to na mňa hral ale tehotná som s ním ?

Príspevok v téme: Mám pocit, že ma môj ex nikdy neľúbil ale len to na mňa hral ale tehotná som s ním ?
Janka158

Ahojte baby prepáčte za ďalšiu nezmyselnú diskusiu ale potrebujem to zo seba dostať von, lebo ako budúca mamička sa iba trápim, sama bez partnera na rizikovom. :( Boli sme spolu 7 mesiacov, čo je dosť dlhá doba aby sme si premysleli čo ak? Tehotenstvo? Vždy ma utešoval že ak, že si ma zoberie. No nestalo sa tak, ja som síce otehotnela ale jeho rodičia ako sa to dozvedeli z ex priateľových úst ma hneď odsúdili a obvinili z nevery a podvádzania. On je na čas bloknutý na sociálnych sieťach. Číslo som nechala otvorené pre prípad že by dostal rozum ale neverím tomu. Áno mám kde bývať ale jednoducho som v koncoch keď ma napadne myšlienka že budem celé tehotenstvo sama a aj z dieťaťom sama. Keďže expriateľ stále verí rodičom a ani sa po týždni neozval. Jednoducho mám pocit že ma mal len na sex atď.. Baby poradťe mi ako z toho von? Ďakujem a pekný večer!