kočík pre bábätko

BlueberryNNN

Pred tym, ako sa kocik kupi, odporucam vyskusat nazivo, ako sa s nim manipuluje. Nekupila by som bez toho len tak online.

Nemame cierny kocik, ale tmavosedy, nie je ziadny problem.

Hani123

ja som kupovala z druhej ruky napr húpatko a kolísku, ale kočík som chcela nový...v dnešnej dobe sa dajú kúpiť pekné a kvalitné kočíky za normálne ceny, napr poľské a nemusíte ani kvôli tomu chodiť do Poľska, stačí objednať. My sme kupovali taký kočík tu www.e-kociky.sk

matka88

teraz je mnoho vseliakych stranok, kde sa da kupit kociar za rozumnu cenu. mnoho bab chodi napriklad na kociar este stale do polska, kedze su tam ceny prijatelnejsie a tak istp tam je aj taky siroky vyber

jarica21

To je ešte celkom v pohode cena za nový kočiar. Lebo to keď vidím, koľko v predajni stoja niektoré, tak mám dosť. A pritom to koľkokrát ani maminy poriadne nevyužijú, lebo nie všetky deti sa chcú voziť.

duma

Jedna kamoska mala hadam kazde tri mesiace novy kocik a kazdym ho potom dala na bazar. Takze kociar v podstate novy. Tiez by som asi takto skusila nieco pozriet.

gimbaska

a musi byt ten kociarik len cisto novy? lebo vela krat som si tak nejak uz vsimla, ze maminy predavaju take zanovne kociare, ktore teda moc ani nevyuzivali a niekedy je to fakt zlomok oruginal ceny