Neustále pálenie úst, jazyka, hrdla, pier, nikto nevie pomôcť

Príspevok v téme: Neustále pálenie úst, jazyka, hrdla, pier, nikto nevie pomôcť
myska12

Pred mesiacom som mala zrejme covid, zároveň antibiotiká Cefzil a skúšala som(náhoda) antidepresíva Tianeptin. Zrazu mi začalo toto pálenie. Ukončila som liečbu ATB, AD, ale pálenie zostalo. Mám lieky na kvasinkovú infekciu, výter bol negatívny, ale dr videla nejaké ložisko v ústach, vraj to nemusí ster ukázať. Gastro dr. však v hrdle nič nevidel a tvrdí, že to mám reflux, kyselinu. Takže mám lieky aj na to. Ďalej probiotiká na cmúľanie. Od bolesti sprej do úst. Nepomáha nič. Idem sa zblázniť. Je tu niekto kto sa s niečím takýmto stretol? Prosím poraďte

Omen

Bola si s tým na ORL? Toto kyselina NEspôsobuje! Pálenie spôsobujú nervy. Buď máš deficit vitamínu B, alergickú reakciu na lieky, suplementy, zubnú pastu, vodu, potraviny, tekutiny, problém s nervom v krčnej chrbtici, infekciu alebo pleseň v ústnej dutine.

Ústa si ochladzuj studenou vodou.

myska12

Bojím sa, že som dostala Burning mouth syndrome, to je ten syndróm páliacich úst. Mám okrem toho fibromyalgiu, bolesti kĺbov celého tela, po prvom covide to začalo. Na to mi ako tak aspoň zaberú lieky, ale na toto? Prosím pomôźte