Ranné cvičenie a cyklistika vylepšia celý deň

Táto diskusia patrí k článku: Ranné cvičenie a cyklistika vylepšia celý deň
Ranné cvičenie a cyklistika vylepšia celý deň

Kto ráno cvičí, ten pozitívne naštartujete nielen nový deň, ale aj svoj metabolizmus. Telo vďaka pohybu môže počas celého dňa efektívnejšie spaľovať kalórie a energia zo športovania vydrží, aj pri vysokom pracovnom nasadení, až do neskorého popoludnia.

annah

* uz nejaky cas si davam predsavzatie, ze budem pred pracou rano aktivnejsia, ale nejak sa neviem k tomu dokopat. radsej si polezim dlhsie v posteli :D *

SIMIKEE

tak keby ma clovek rano cas na toto vsetko tak ma isto den hned lepsi. alebo by ma to vystavilo a v polovici pracovneho casu by ma vyplo.

Isue

Keby som na to mala ráno čas, tak idem do toho. Ale ráno som rada, keď všetko stíham obriadiť, nachystať a doraziť do práce :D

ester851

ranné cvičenie nie, na to nemám čas, ale ked počasie dovolí, tak do práce idem na bicykli www.cyklospeciality.sk a je to lepšie ako ranné cvičenie

Milok

na ranné cvičenie nemám čas, preto ked to situacia a počasie umožnuje, tak do práce idem na bicykli z cyklospecialit a dlhe cyklo tury si dám i počas volna

Alexa12

ranne cvičenie je sice super, ale nie vždy sa mi chce. Preto som to vymenila za bicykel, ktorym sa sama dovziem do práce

vcelka

len keby sa to mne chcelo hneď od rána sa takto do niečo pustiť. viem, že kto to tak robí, tak si pochvaľuje, ale asi som nejaká iná alebo čo :D