Kalorické tabuľky potravín a pohybových aktivít

Táto diskusia patrí k článku: Kalorické tabuľky potravín a pohybových aktivít
Kalorické tabuľky potravín a pohybových aktivít

Kalorické tabuľky potravín a pohybových aktivít. Všetko dôležité pre jednoduchšie chudnutie sme pre vás zhrnuli v nasledujúcom článku. Aké sú energetické a nutričné hodnoty potravín? Ako si vypočítať denný kalorický príjem? Koľko kalórií spálite za hodinu bicyklovania, behu či jogy.

Maskinla

Im no expert, but I think you just made a very valid point. You’re completely on point, and I completely agree with you. run3online.io

ramicha

No ja neviem, ja si teda absolutne nic neratam ani nezapisujem. Proste si dam to, na co mam chut a hotovo. Som toho nazoru, ze ked ma clovek dostatok pohybu, tak moze jest vsetko.

majcino

Len ten niektorí proste nemajú. A niektorí aj majú a je im proste lepšie, keď to majú všetko poznačené a vedia sa k tomu aj spätne vrátiť napríklad.

158hucki

ja sa ziadnymi tabulkami absolutne neriadim ani som sa neriadila. jem to, co chcem a na co mam chut, ale samozrejme s mierou a pohybu mam habadej. takze sa nemoze stat, ze by som nejak nezelane priberala, mam to proste pod kontrolou.

jurajho

staci mat zdravy a realny usodok a pohlad a nejake kaloricke tabulky potom nie su podla mna bezneho cloveka nutnostou.