Venušine guličky

Slaninnka

Prosre aby som citila ako sa vo mne hybu tak sa musim na to sustredit,koncetrovat sa,to nieje ako mimovolne vzrusenie...Skusala som uz vsetky fazy cyklu,takze s vytokom to nema absolutne nic...

D_nika

silnejsi vytok? ale co to ma spolocne? ved ked sa to tak vezme, tak roztiahnuta si akurat ked mas kramy kusok, ale nie nejako extremne, lebo sa cistis, nie? ale co s vytokom???

Slaninnka

Teda mne to tiez vzdy fascinovalo,myslim gulicky a tak som ich raz dostala od priatela,ale tie take obycajne klasicke ale s vystupkami,vyzera to ako tie male lopticky na masaz a tak teda dokonca este aj na obale pisalo ze su super ucinne pretoze maju ocelove alebo ake gulicky vo vnutri a tak s nadsenim som si ich dala a po asi 5 minutach som na ne uplne zabudla,teda vobec som si ich neuvedomovala co ma teda mrzelo,neviem ci je to sposobene tym ze nosim tampony a na pocit nieco v sebe uz nereagzjem alebo,no neviem...

stanley

Júúúj, ja som chalan a veeľmi ma táto téma zaujala...vy to ale máte super! No a rád si o tom prečítam viac :DD

pyrana

Ja som to este neskusala, tiez by som chcela, ale viem, ze gulicky su vacsinou kovove, su dve, prepojene snurockou a vnutri ma kazda mensiu gulicku, takze pri kazdom pohybe gulicky narazaju o seba a zaroven tie vnutorne o tie vonkajsie a tym vyvolavaju vibracie, co vyvolava veeelmi prijemne pocity. Takze sup sup dp shopu, baby, hm?

anulka

vdaka d-nika...teda ano baby ozvyte saaaa.....xceme vedieeeeeet aj myyy:)))teda neveim ako by na taky moj vymysel priatel reagoval

D_nika

o tom som pocula, ze je to len taky pocit, ze ti to vypadava, ale tak vies, nemoze to vazne vypadnut..
a anulka - su to dve umelohmotne alebo kovove gulicky. stoja od 100 az do veeeeeeeeela, zozenies rozne, to som omrkla na nete...

vie sa niektora z vas vyjadrit k tomu, ake pocity to vyvolava? lebo neviem si predstavit, ze chodim a mam pocit, ze mam priatela medzi nohami napriklad... mozte niekto kusok obsirnejsie, prosim?? (myslim, ze to nie je len moja ziadost..)

anulka

uff...no su typy ktore by aj bez hrkaliek skakali xlapom do narucia..take diskotekove pipky(nemusim...)...no ale moment..ono to moze vypadnut???alebo je to len taky reflex ze sa snazis cudzi predmet udrzat medzi nohami???

denisa

Ma to aj pozitivne ucinky, posilnuje to svaly vo vnutri, pretoze sa mimovolne snazis udrzat gulicky vovnutri.
A vazne si dajte pozor na to hrkanie na verejnosti, niektore gulicky je pocut, takze si to najprv vyskusajte doma.
PS: medzi x-nastkami sa vraj stalo modou nosit ich na diskoteky... Chalani musia byt z toho bezseba, ked im nadrzane baby same skacu do narucia... :-/